img

500 369 100

(33) 482 00 77

(dni robocze 9 - 15)

Pokaż koszyk suma: 0,00 zł
 
img
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Odbierz rabat 5% na zakupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail korespondencji handlowej w postaci newslettera.
Pole wymagane

Jakie wybrać firany balkonowe

Lato w pełni. Pogoda dopisuje i nawet okresowe burze nie psują nam humoru. Każdy, kto ma balkon wie, że z firankami w lecie nie jest łatwo. Częste otwieranie i zamykanie balkonu przy źle dobranej firance może być po prostu uciążliwe. Mamy jednak na to rozwiązanie.

Jakie firany balkonowe sprawdzą się najlepiej latem ?

Firany makarony

Dlaczego ? Bo dzięki luźnej strukturze nie ma konieczności odsłaniania czy przesuwania całej firanki jeśli chcemy otworzyć bądź zamknąć drzwi balkonowe. Można to zrobić w zasadzie bez zwracania uwagi na firankę, po prostu wkładając rękę pomiędzy frędzle i w ten sposób chwytając klamkę drzwi balkonowych.

Firany makarony to idealne rozwiązanie również z jeszcze innego powodu – owadów. O ile w oknach montujemy moskitiery i nie martwimy się tym, że wpadnie nam do środka osa czy mucha, o tyle w przypadku drzwi balkonowych, moskitiera nie zawsze się sprawdzi. Po pierwsze nie zasłania okna dokładnie i szczelnie (chyba, że jest osadzona na dodatkowej ramie stanowiącej np dodatkowe drzwi), po drugie, jeśli mamy dzieci czy czworonożnych pupili, to nie zawsze jest wygodna. Firany makarony oczywiście nie powstrzymają owadów przed wtargnięciem do pokoju, ale dzięki temu że nie stanowią litej przeszkody, pozwalają owadom na dość swobodne wylatywanie z mieszkania (co przy standardowej firance jest raczej niemożliwe).

Firany makarony na balkonie to również swoboda wchodzenia i wychodzenia na balkon bez konieczności przesuwania firanki i odsłaniania okna. Jeśli chcemy zachować swobodę wchodzenia i wychodzenia i często korzystamy z balkonu, to firany makarony będą na lato najlepsze.


firany24.net powrót na stronę główną

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl