img

500 369 100

(33) 482 00 77

(dni robocze 9 - 15)

Pokaż koszyk suma: 0,00 zł
 
img
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Odbierz rabat 5% na zakupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail korespondencji handlowej w postaci newslettera.
Pole wymagane

Firany do pokoju dziecięcego

Kolorowo, wesoło, radośnie – tak powinno być w dziecięcym pokoju i nie można pominąć tu również okna. Miłośnicy firan mogą, dekorując dziecięcy pokój, wybierać wśród kolorowych firan z drukowanymi bądź ręcznie malowanymi aplikacjami, które przeniosą dzieci w świat ich ulubionych bajek i bohaterów.

Baśniowe firanki dla dzieci

W pokoju malucha nie może zabraknąć kolorowych, miłych dla oka dekoracji. Dlatego wśród firanek polecanych do dziecięcego pokoju, prym wiodą firanki z malowanymi bądź nadrukowanymi wzorami przedstawiającymi zwierzątka bądź baśniowe postacie. Takie firany kupuje się zawsze pod kątem wieku dziecka i trzeba pamiętać o tym, że dziecko dość szybko „wyrasta” z określonej tematyki. Co jakiś czas trzeba zatem firankę wymienić na „nowszy model”, biorący pod uwagę zainteresowania i aktualny wiek dziecka. Jeśli chcemy, by firanka służyła nam dłużej, lepiej nie kupować firanek z motywami modnych aktualnie postaci z bajek. Ich dość szybka dewaluacja i zainteresowanie dziecka kolejną kreskówką sprawia, że musielibyśmy kupować nowe firanki niemalże co 6 miesięcy. Dlatego bardziej sprawdzą się uniwersalne wzory:

KLIKNIJ ZDJĘCIE ABY PRZEJŚĆ DO OPISU

firany dla dzieci

Przy małych dzieciach, warto kupić firanki z wieloma kolorowymi elementami, które można oglądać z dzieckiem niczym książeczkę. Starsze dzieci (5-8 latki) wolą firanki bardziej tematyczne, związane z ich zainteresowaniami. Szczególnie popularne stają się wtedy motywy piratów, dinozaurów, samochodów czy piłki nożnej.

KLIKNIJ ZDJĘCIE ABY PRZEJŚĆ DO OPISU

firany dla dzieci

Firanki edukacyjne dla młodzieży

Jest też coś i dla starszych dzieci – firanki z aplikacjami, które motywują i zachęcają do nauki i poznawania świata. Kto wie, może dzięki firance mapą świata wyrośnie nam w domu przyszły globtroter a wzory chemiczne bądź matematyczne zachęcą córkę do pójścia na studia techniczne? Oczywiście nie zapominajmy, że to tylko dekoracja, choć… pewne informacje pozostaną w głowie już na zawsze.

KLIKNIJ ZDJĘCIE ABY PRZEJŚĆ DO OPISU

firany dla dzieci


firany24.net powrót na stronę główną

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl